Veľkonočná nedeľa Pánovho zmŕtvychvstania


Sväté omše vo Veľkonočnej oktáve

V našej kaplnke budú sv. omše vo Veľkonočnej oktáve iba v sobotu 6. apríla o 18.00 hod. a na budúcu nedeľu 7. apríla o 7.00 hod. ráno.
V ostatné dni sv. omše u nás nebudú.

Úplné odpustky v Nedeľu Božieho milosrdenstva

Každý, kto si v nedeľu Božieho milosrdenstva nábožne uctí pri verejnom vystavení obrazu Božieho milosrdenstva v kostole alebo v kaplnke tento obraz a splní predpísané podmienky na získanie úplných odpustkov (svätá spoveď, sväté prijímanie, modlitba na úmysel sv. Otca), pomodlí sa Otče náš a Verím v Boha a pridá k tomu strelnú modlitbu, napr. Milosrdný Ježišu, dôverujem ti, môže získať pre seba úplné odpustky.

Odpustová slávnosť Božieho milosrdenstva na KVP

Duchovní otcovia zo Svätyne Božieho milosrdenstva na košickom KVP pozývajú na odpustovú slávnosť aj duchovnú prípravu pred ňou. Slávnostnú svätú omšu v nedeľu Božieho milosrdenstva o 10.00 hod. budú celebrovať Mons. Jan Graubner, pražský arcibiskup a Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup. Viac podrobností ako aj kompletný program nájdete na plagáte na výveske.

Farská púť z Poľova do Medžugoria

Veriaci z Poľova organizujú púť do Medžugoria v termíne od 26. augusta do 1. septembra 2024. Cena púte je 307,- €. Nahlásiť sa treba do 30. apríla 2024. Kontakt na prihlásenie aj podrobnejšie informácie nájdete na plagáte na nástenke.

Voľby

Nezabudnime, že v najbližšiu sobotu 6.apríla sa od 7.00 do 22.00 hod. koná 2. kolo voľby prezidenta SR. Poďme opäť voliť a voľme zodpovedne i múdro.
 

7. veľkonočná nedeľa

6. veľkonočná nedeľa

5. veľkonočná nedeľa

4. veľkonočná nedeľa

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...