Oznamy - nedeľa Krista Kráľa


Liturgický kalendár

  - štvrtok 29. novembra:  spomienka bl. Dionýza a Redempta, mučeníkov
  - piatok 30. novembra:   sviatok sv. Ondreja, apoštola


Výročie reformy mužskej vetvy karmelitánov

V stredu 28. novembra si pripomenieme 450. výročie reformy mužskej vetvy karmelitánov. Práve v tento deň v roku 1568 začali viesť rehoľný život sv. Ján od Kríža spolu s o. Antonom od Ježiša v prvom kláštore mužskej reformy v obci Duruelo.  Prosíme Vás o modlitby za celý náš rád.


Hodinová adorácia v piatok  30. novembra

Pozývame Vás na hodinovú Eucharistickú adoráciu v najbližší piatok 30. novembra pred večernou sv. omšou, tj. od 16.45 do 17.45 hod.


Oslava diecézneho patróna sv. Ondreja v sobotu 1. decembra

Otec arcibiskup Bernard nás všetkých pozýva na oslavu diecézneho patróna sv. Ondreja v sobotu 1. decembra do katedrály – dómu sv. Alžbety.
Keďže to bude zároveň prvá sobota v mesiaci, o 9.00 hod. bude o. biskup Marek viesť pobožnosť fatimskej soboty. A po tejto pobožnosti o 10.00 hod. bude o. arcibiskup Bernard celebrovať slávnostnú sv. omšu.


Pomoc pri skladaní listov pre dobrodincov

Prosíme Vás o pomoc pri skladaní listov, ktoré budeme posielať začiatkom decembra našim dobrodincom. Ak nám niekto túži pomôcť, nech sa prihlási v sakristii alebo priamo niekomu z nás karmelitánov.
Podklady by mali byť hotové už v najbližšiu stredu alebo štvrtok. Vtedy urobíme aj rozvoz.


Požehnanie adventných vencov

Na budúcu sobotu a nedeľu môžete priniesť adventné vence. Požehnáme ich pri omšiach v sobotu večer o 18.00 a v nedeľu ráno o 7.00 hod.

7. veľkonočná nedeľa

6. veľkonočná nedeľa

5. veľkonočná nedeľa

4. veľkonočná nedeľa

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...