Manželské stretnutie v piatok 27. septembra 2019


Manželské stretnutie v piatok 27. septembra

Počas najbližšieho stretnutia manželov v piatok 27. septembra pripadá 5. výročie požehnania nášho kláštora a kaplnky tu v Lorinčíku. Preto pozývame nielen všetkých manželov s deťmi ale aj Vás ostatných na slávenie tejto pripomienky.

pri sv. omši o 18.00 hod. budeme ďakovať Bohu za uplynulých 5 rokov existencie kláštora, za všetkých našich dobrodincov, spolupracovníkov a priateľov. Po sv. omši bude krátka adorácia s modlitbou Korunky k Božiemu milosrdenstvu. Po nej všetkých pozývame do prednáškovej sály, kde si video-prezentáciou pripomenieme priebeh výstavby kláštora, slávnosť jeho požehnania a niektoré udalosti, ktoré sa od požehnania kláštora u nás udiali.

Zároveň si posedíme a porozprávame pri malom občerstvení. Na toto stretnutie môžete priniesť obložené chlebíky alebo koláče. My sa postaráme o nápoje. Náhradou pôstu – keďže je akurát piatok – bude naša účasť na sv. omši.

Napokon, kto bude mať chuť a čas, tak si môže pozrieť 70 minútový dokumentárny film „Psi Páně“, ktorý pri príležitosti 800 rokov od založenia dominikánskeho rádu minulý rok natočila Česká dominikánska provincia.

15. nedeľa v cezročnom období

14. nedeľa v cezročnom období

13. nedeľa v cezročnom období

12. nedeľa v cezročnom období

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...