6. nedeľa v cezročnom období


Liturgický kalendár

- sobota 22. februára:  sviatok Katedry sv. Petra, apoštola
 

Divadelno-tanečné predstavenie Fatimské deti Nedeľa 16.2.

Detské centrum Ovečka pozýva na divadelno-tanečné predstavenie Fatimské deti, ktoré sa uskutoční už v najbližšiu nedeľu 16. februára o 16:00 hod. vo Veritase pri Dominikánskom kostole. Vstupné je dobrovoľné. Viac informácií nájdete na plagáte na výveske.
 

Sv. omša v pondelok ráno

V pondelok 17. februára bude sv. omša aj ráno o 6:30 hod.

Hodinová adorácia

Pozývame Vás na hodinovú Eucharistickú adoráciu v najbližší piatok 21. februára pred večernou sv. omšou, tj. od 16:45 do 17:45 hod.
 

Stretnutie mladých ľudí v piatok

Mladých ľudí od 12 r. pozývame na stretnutie do kláštora tak isto v piatok 21. februára. Po sv. omši o 18:00 hod. si spolu pozrieme film v sále sv. Rodiny.

„Božie Slovo v mojom živote - moje miesto v Božom pláne“: stretko pre nezadaných 30+

Blíži sa začiatok pôstneho obdobia a s ním aj nové „stretko“ v našom kláštore v Lorinčíku. Pozývame všetkých, ktorí ste slobodní, nezadaní, máte 30+. Stretneme sa pri spoločnej adorácii a zamyslíme nad úryvkami z Biblie. Príďte prežiť spoločne čas pri čaji a rozhovoroch. Začíname tichou adoráciou vo štvrtok 27. februára o 18:00 hod. v kláštornej kaplnke.
„Božie slovo má skutočne moc premeniť život človeka“ (pápež František)

 

2 percentá z dane pre kláštor

Ďakujeme všetkým, ktorí ste nás minulý rok obdarovali 2 percentami z dane. Aj tento rok nás môžete takto podporiť. Tlačivá sú vzadu na lavičke ako aj na polici pri knihách vo vestibule.

7. veľkonočná nedeľa

6. veľkonočná nedeľa

5. veľkonočná nedeľa

4. veľkonočná nedeľa

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...