3. adventná nedeľa


Liturgický kalendár

  • pondelok 13. december: sv. Lucia, panna a mučenica, spomienka
  • utorok 14. december: sv. Ján od Kríža, kňaz a učiteľ Cirkvi, slávnosť
  • nedeľa 19. december: 4. adventná nedeľa

On-line prenosy sv. omší

Vláda schválila od 10. decembra 2021 nové pravidlá týkajúce sa bohoslužieb. Kostoly a kaplnky budú fungovať v režime OP – očkovaní a tí, ktorí prekonali chorobu. V našej kaplnke budeme môcť mať 30 osôb. Účastníci bohoslužieb musia mať so sebou buď covid pass alebo potvrdenie o prekonaní choroby. Povinný je zoznam účastníkov.
Pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť na bohoslužbách v nedeľu a v prikázané sviatky kvôli obmedzeniam platí dišpenz od účasti na svätej omši. Sväté prijímanie budeme rozdávať raz za deň a to: v pondelok – sobotu o 19.00 hod. a v nedeľu o 17.00 hod.
Od budúceho týždňa bude online vysielanie iba večerných svätých omší (pon. str. piat.) o 18.00 hod. a v nedeľu ráno o 7.00 hod. Úmysel sv. omše, ktorý bol prijatý na večernú sv. omšu v sobotu bude odslúžený ráno o 6.30 hod.
Kaplnka bude otvorená pre súkromnú modlitbu od pondelka do soboty od 8.00 do 16.00 hod. a v nedeľu od 8.00 do 17.00 hod.         

Sviatosť zmierenia vysluhujeme po individuálnom dohovore.

Podpora rodín v núdzi

Vzadu na stolíku si môžete za dobrovoľný príspevok zakúpiť výrobky z dreva. Nachádzajú sa tam napr. obrázky na dreve s citátmi svätých. Kúpou týchto výrobkov podporíte rodiny v núdzi. Príspevok môžete vložiť do pokladničky, ktorá sa nachádza pri výrokoch.
V prípade, ak by vás niektoré výrobky zaujali a mali by ste záujem, autor sa ponúkol, že vám vyrobí aj obrázok podľa vašej predstavy a námetu. Výrobky sú vhodné aj ako darčeky do domácností. Kontakt získate v sakristii kaplnky.  

19. nedeľa cez rok

18. nedeľa cez rok

17. nedeľa cez rok

16. nedeľa cez rok